Top kazino: yakuniy o'rinlar
Ballar 100 ballik shkalada. Har bir qator ostida bonus sharti va «Sharh» havolasi — u operatorning alohida sahifasiga olib boradi.
- 11xbet21 000 000 so'mgacha + 150 FSx35 · 7 kunSharhSaytga o'tish
- 2888starz200% 20 240 000 so'mgacha + 150 FSx35 · 7 kunSharhSaytga o'tish
- 3Pin-Up120% 65 000 000 so'mgacha + 250 FSx50 · 3 kunSharhSaytga o'tish
- 4Mostbet125% 3 000 000 so'mgacha + 250 FSx60 · 3 kunSharhSaytga o'tish
- 5Pinco120% 60 000 000 so'mgacha + 250 FSx50 · 3 kunSharhSaytga o'tish
- 6Vavada100% 12 500 000 so'mgachax35 · 14 kunSharhSaytga o'tish
- 71win500% 9 100 000 so'mgacha (4 depozit)klassik wager yo'q · 14 kunSharhSaytga o'tish
Har bir mezon bo'yicha ballar
Jadvalda 0–10 lik baholar. Yakuniy ball shu raqamlarni vaznga ko'paytirib, 10 ga ko'paytirish orqali chiqadi.
| Sayt | Yechish (35%) | Bonus (20%) | Yordam (20%) | So'm kassasi (15%) | Ilova (10%) | Jami |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xbet | 8.5 | 8.0 | 9.0 | 9.5 | 9.5 | 87.5 |
| 888starz | 8.0 | 8.0 | 7.5 | 9.0 | 8.5 | 81.0 |
| Pin-Up | 7.5 | 6.0 | 8.0 | 8.5 | 9.0 | 76.0 |
| Mostbet | 7.0 | 5.5 | 8.5 | 9.0 | 8.5 | 74.5 |
| Pinco | 7.0 | 6.0 | 7.5 | 8.0 | 8.5 | 72.0 |
| Vavada | 7.0 | 7.0 | 7.5 | 8.0 | 5.0 | 70.5 |
| 1win | 6.0 | 7.0 | 7.5 | 7.5 | 6.5 | 67.8 |
Vaznlar nega aynan shunday
- Pulni yechib olish: muddat va limit35%
- Bonus shartlari20%
- Yordam xizmati va hujjat tekshiruvi20%
- So'm bilan kassa: Humo, Uzcard, Click, Payme15%
- Telefon uchun versiya10%
Ball = (chiqarish × 0,35 + bonus × 0,20 + yordam × 0,20 + mahalliy kassa × 0,15 + ilova × 0,10) × 10. Natija 100 ballik shkalada.
Yechishga 35% berilgan, chunki o'yinchilar shikoyatlarining katta qismi aynan shu bosqichga to'g'ri keladi: kechikish, past limit yoki kutilmagan minimum. Bonus va yordam xizmati 20% dan oladi — biri pulni qanchalik «bog'lab qo'yishini», ikkinchisi muammo chiqqanda qanchalik tez hal bo'lishini ko'rsatadi. So'm kassasi va ilovaga kamroq vazn berilgan: deyarli hamma sayt Humo va Uzcard'ni qabul qiladi, telefon versiyasi ham ko'pchilikda bor.
Har bir o'rin nega shunday
- 1xbet — 87.5. Besh mezonning hech birida 8 dan past baho yo'q. Click va Payme orqali yechish, 5 000 so'mlik depozit va o'zbekcha iOS ilova uni oldinga chiqaradi.
- 888starz — 81.0. Kassa limiti yuqori, keshbek aylantirilmaydi. Telefon orqali yordam yo'qligi yordam mezonida ball kamaytirdi.
- Pin-Up — 76.0. Ilova bo'yicha ikkinchi eng yaxshi natija, lekin x50 va 72 soatlik bonus sharti uni pastga tortadi.
- Mostbet — 74.5. Kichik summalar uchun qulay kassa va kuchli yordam, ammo x60 bonus — ro'yxatdagi eng og'ir shart.
- Pinco — 72.0. Kartaga eng yuqori limit, biroq yangi brend, bonusdan yutuq 5 barobar bilan cheklangan.
- Vavada — 70.5. Bonus muddati eng uzun, ammo o'rnatiladigan ilova yo'q va minimal yechish 120 000 so'm.
- 1win — 67.8. Wager'siz bonus mexanikasi qiziq, lekin kartaga bir martalik yechish 2 000 000 so'm bilan cheklangan.
O'zingiz tekshiring: 6 savollik ro'yxat
Har qanday kazinoni, shu jumladan bizning ro'yxatda yo'qlarini ham, quyidagi savollar bilan tekshirish mumkin:
- Kassada so'm bor va Humo yoki Uzcard'ga pul qaytariladimi?
- Minimal yechish summasi qancha va u sizning odatiy depozitingizdan kattami?
- Bonus shartida wager, muddat va maksimal stavka aniq yozilganmi?
- Litsenziya raqami sayt pastida ko'rsatilgan va regulyator sahifasida tekshirilsa bo'ladimi?
- Yordam xizmati o'zbek yoki rus tilida javob beradimi va qancha kutish kerak?
- Saytni ochishda brauzer xavfsizlik ogohlantirishi chiqmayaptimi?
Reyting nimani ko'rsatmaydi
Baho o'yinda yutish imkoniyatini bildirmaydi: barcha saytlardagi slotlar va jonli stollar bir xil studiyalardan keladi. Shuningdek, reyting operatorning qonuniyligi yoki xavfsizligiga kafolat emas — u faqat ochiq shartlar va kuzatilgan amaliyotni solishtiradi.
Ro'yxat qanday yangilanadi va kim qo'shiladi
Bonus shartlari, limitlar va ilovalar har oy qayta tekshiriladi. Biror operator shartni o'zgartirsa, ball qayta hisoblanadi va o'rinlar formula bo'yicha siljiydi. Yangi operator ro'yxatga kirishi uchun so'm kassasi, ochiq bonus qoidalari va kamida bitta mobil versiya bo'lishi kerak.
O'rinlar haqida savollar
Nega eng katta bonusli sayt birinchi o'rinda emas?
Bonus mezoni summani emas, shartni baholaydi: wager, muddat va maksimal stavka. Katta summa qattiq shart bilan kelsa, ball past bo'ladi.
Operatorlar o'rin uchun pul to'laydimi?
Yo'q. Saytda hamkorlik havolalari bor, lekin o'rinni faqat formula belgilaydi. Vaznlar va baholar ochiq.
Ikki sayt bir xil ball olsa nima bo'ladi?
Teng holatda yechish mezonidagi baho hal qiladi, chunki uning vazni eng katta.
Ro'yxatda nega faqat yetti sayt?
Biz faqat so'm kassasi, O'zbekiston uchun ochiq bonus qoidalari va mobil versiyasi bor operatorlarni kiritamiz.